• WiFi_Slider

,,Błysk przedświtu i tryumf życia nad śmiercią i odwalony kamień grzechu. Największy cud świata - Zmartwychwstanie Miłości."

Szanowni Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie i Pracownicy ZSE,
życzę, by świąteczne dni upłynęły w dobrym zdrowiu, głębokim doświadczeniu duchowym i wzajemnej miłości.
Zmartwychwstały Pan niech będzie źródłem nadziei, radości i siły pomagającej przezwyciężyć wszystkie trudności naszego codziennego życia.
 Władysław Zaucha  dyrektor ZSE

Uwaga! Drodzy rodzice.

Dyrekcja Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach uprzejmie informuje, że mimo rozpoczynającego się ogólnopolskiego strajku nauczycieli w dniu 08.04.2019 od godziny 7:30, szkoła nie będzie zamknięta i zapewni zajęcia opiekuńczo- wychowawcze.

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach

Nauka nie ma żadnej ojczyzny, gdyż wiedza ludzka obejmuje cały świat. [Ludwik Pasteur]

26 marca br. w sali lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach  miało miejsce spotkanie, na którym odbyło się podsumowanie  III edycji,, Świętokrzyskiego programu stypendialnego’’ dla uczniów szkół zawodowych. W czasie uroczystości najlepsi uczniowie  szkół kieleckich odebrali umowy stypendialne.

Dla społeczności ,,Elektryka’’ był to dzień wyjątkowy, bowiem w  zacnym gronie  stypendystów znalazł się uczeń naszej szkoły: Konrad Kobierski z klasy 2C (opiekun stypendysty: Tomasz Baron)