• Slider_zakonczenie

,,Sukces nie ma nic wspólnego z tym, co osiągniesz w życiu lub zdobędziesz DLA SIEBIE. Jest on tym, co zrobisz DLA INNYCH''

Elektryk - Szkoła na Medal !!!

             W sobotę, 8 grudnia, w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się Gala Plebiscytu ,,Nauczyciel na Medal’’, w czasie trwania której ogłoszono wyniki głosowania na najlepszą szkołę w województwie.

            Miło nam poinformować, że Zespół Szkół Elektrycznych został uhonorowany zaszczytnym tytułem SZKOŁY NA MEDAL. Cieszy nas ten sukces, gdyż świadczy on o tym, że mamy wielu przyjaciół oraz jesteśmy pozytywnie postrzegani nie tylko w mieście, ale i w całym województwie. Oprócz dyplomu i medalu okolicznościowego otrzymaliśmy voucher na kwotę 2000 zł oraz wiele wspaniałych książek. Nagrodę  odebrał dyrektor naszej placówki mgr inż. Władysław Zaucha.

           Kolejny raz działając wspólnie, osiągnęliśmy sukces. Nagroda pieniężna zostanie przeznaczona na wzbogacenie bazy sportowej szkoły. W związku z tym zachęcamy wszystkich  uczniów do przekazywania informacji nauczycielom wychowania fizycznego na temat ewentualnego zapotrzebowania na sprzęt sportowy. Prosimy o wskazywanie sprzętu z którego będziemy wszyscy korzystać, ćwicząc na lekcjach wychowania fizycznego.

            Jeszcze raz dziękujemy za okazaną pomoc, wyrazy sympatii, ale i ogromnego zaufania. Prosimy o wspieranie innych akcji, w których uczestniczyć będzie nasza szkoła.

Dodatkowe informacje