• Slider_zakonczenie

"...Jam jest Polska, Ojczyzna twoja, ziemia Ojców, z której wzrosłeś.

Wszystko, czymś jest, po Bogu mnie zawdzięczasz.''

 

13.12.2018r. uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych wraz z nauczycielami wzięli udział w upamiętnieniu kolejnej rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego. Podczas uroczystości, która odbyła się w ,,Przystanku Historia,'' przedstawiciele klasy 3H przypomnieli teksty poetyckie nawiązujące do wydarzeń tamtych czasów. Nie mogło także zabraknąć utworów muzycznych z tamtych trudnych chwil, dlatego przywołane zostały m.in. „Mury” Jacka Kaczmarskiego. Goście obecni na spotkaniu podkreślali wagę udziału naszej młodzieży i chętnie wspominali tamte czasy. Pani Naczelnik Instytutu Pamięci Narodowej z uznaniem podkreślała zaangażowanie młodzieży, dyrekcji i  grona pedagogicznego „Elektryka” w wielu uroczystościach patriotycznych.

Dodatkowe informacje