• Slider_zakonczenie

,,Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.''

 

Czyniąc zadość tradycji, społeczność ,,Elektryka'' spotkała się na uroczystej wieczerzy wigilijnej, która odbyła się w internacie ZSE .Wielu wzruszeń i refleksji dostarczyły nam wiersze i kolędy w wykonaniu kadry kierowniczej i uczniów naszej szkoły.Nasze spotkanie uświetniła obecność wielu Gości, wśród których znaleźli się m.in Pan Prezydent Marcin Różycki, Przewodnicząca Rady Miasta Pani Joanna Winiarska, radni Pan Marian Kubik, Pan Jarosław Karyś, płk.Paweł Chabielski oraz przedstawiciele  różnych sfer życia naszego regionu.
Nie zabrakło dyrektorów zaprzyjaźnionych szkół oraz reprezentantów przedsiębiorstw współpracujących ze szkołą. Momentem wyjątkowym dla naszej, jak powiedział Pan dyrektor Władysław Zaucha, szkolnej rodziny, było łamaniem się opłatkiem.
 
Po uczcie dla ducha, przyszła pora na ciało .Pyszną kolacją- przygotowaną przez internat- delektowaliśmy się do późnego wieczora. A wszystko odbyło się w bożonarodzeniowej atmosferze radości i ciepła. 
WESOŁYCH ŚWIĄT

Dodatkowe informacje