• WiFi_Slider

To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu wieków, pod dachem tkliwej kolędy, Bóg rodzi się w człowieku”. 20 grudnia 2018 roku uczniowie Elektryka i III LO im. C.K. Norwida wystawili na scenie teatralnej Oratorium Świętokrzyskiego mini spektakl pod tytułem „ Bóg się rodzi”. Nasi młodzi aktorzy podołali artystycznemu wyzwaniu , przepięknie zaśpiewali kolędy i świąteczne piosenki, a ich gra sceniczna wzbudziła aplauz widzów.

Dyrektor Oratorium Świętokrzyskiego ks. Krzysztof Pyzik podziękował młodzieży za ujmujący występ, a zaproszeni goście i publiczność nagrodziła artystów burzliwymi brawami i prosiła o bis! W spektaklu udział wzięli: Zbigniew Głuszek, Krzysztof Czaja, Błażej Jakubczyk ( 2D), Mateusz Mazurczak, Miłosz Plich, Jakub Kupis, Mateusz Relidzyński, Filip Równicki, Jakub Cieśla ( 1B), Maciej Brelski, Konrad Słupik, Paweł Biegaj, Michał Brzeziński ( 4B), Paweł Bera, Jakub Obara, Bartosz Skrzyniarz (1H), Karol Gajek ( 2G) oraz uczennice III LO w Kielcach.

Za pracę i serce włożone w przygotowanie przedstawienia serdecznie dziękujemy i gratulujemy udanego występu - Organizatorzy.

Dodatkowe informacje