• Slider_gimnazjum1
  • Slider_gimnazjum2

W sobotę 16 lutego 2019r. w hotelu Binkowski odbyła się studniówka tegorocznych maturzystów. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, którego tańczono w dwóch turach. Wzięła w nim udział dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele i ponad 150 uczniów z 8 klas technikum, z osobami towarzyszącymi.

W części oficjalnej młodzi ludzie skierowali podziękowania pod adresem dyrekcji szkoły: pana dyrektora Władysława Zauchy, pań wicedyrektor: Elżbiety Miszczyk i Małgorzaty Paprockiej – Woć, pana kierownika kształcenia praktycznego Michała Cedry, pani kierownik internatu Agnieszki Krakowiak, za to „że dołożyła wszelkich starań, aby nauka przebiegła w jak najlepszych warunkach”.

Wyrazy wdzięczności usłyszeli wychowawcy klas: p. Agnieszka Marciniewska (4a), Katarzyna Ciszewska (4b), p. Izabela Kubicz (4c), p. Bożena Legenc (4d), p. Iwona Kłos (4e), p. Teodozja Dymek (4f), p. Tomasz Scendo (4g), p. Barbara Kopacz (4h), którzy „ze zrozumieniem i troską dbali o to abyśmy się stali mądrymi i wrażliwymi ludźmi”.

Podziękowania otrzymali też nauczyciele i rodzice, którzy bal zorganizowali. W ich imieniu głos zabrała pani Marta Koniarska.

Następnie pan dyrektor Władysław Zaucha cytując słowa Leopolda Staffa

Bo coś w szaleństwach jest młodości,
Wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości 
I rozumniejsze od rozumu”

dokonał uroczystego otwarcia balu.

Rozpoczęła się część nieoficjalna, w czasie której młodzi ludzie bawili się słuchając szlagierów lat 70, 80 i współczesnych.

Miłym akcentem były aż dwa programy artystyczne przygotowane przez uczniów klas:

4c, 4f i 4h oraz 4b i 4g, obrazujące sceny z życia szkoły.

Piękne sukienki, eleganckie garnitury i znakomita atmosfera to tylko niektóre cechy charakteryzujące tegoroczną zabawę studniówkową Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach. 

http://kielce.wyborcza.pl/kielce/5,47262,24465033.html

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/zespol-szkol-elektrycznych-w-kielcach-nigdy-nie-zapomni-tej-nocy-wspaniala-zabawa/ga/13894629/zd/33916755#studniowki

Dodatkowe informacje