• Slider_gimnazjum1
  • Slider_gimnazjum2

XXIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny  dla szkół ponadgimnazjalnych z województwa świętokrzyskiego

Tradycją naszej szkoły stał się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny , który w tym roku odbył się po raz XXIII. Wpisany jest on na stałe w Tydzień Kultury Języka a patronują mu UJK i Kurator Oświaty . Co roku gościmy uczniów i nauczycieli z wielu szkół województwa świętokrzyskiego. Tegoroczne potyczki ortograficzne okazały się trudne, ale  jury wyłoniło  mistrzów ortografii. Laureatami zostali: I miejsce Jędrzej Fijołek z LO im. S. Kostki w Kielcach, II miejsce- Beata Święcich z Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ul. Langiewicza w Kielcach, III miejsce Olga Surowiec z II LO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!! Organizatorzy

Dodatkowe informacje