• Slider_gimnazjum1
  • Slider_gimnazjum2

Podsumowanie Ligi Strzeleckiej.

W dniu 02.06.2019r. o godzinie 12:00 w siedzibie klubu strzeleckiego „Snajper” Kielce odbyło się uroczyste zakończenie Szkolnej Ligii Strzeleckiej. Po zaciętej walce  i wielu emocjach nasi strzelcy wyborowi:
Amelia Słapek ,Weronika Wróblewska, Nicola Bęben, Lidia  Bohun, Krystyna Klepacz, Małgorzata Filipowicz oraz  Adam Wieczorek, Damian Radlica, Kacper Malus, Łukasz Pasak, Tomasz Bielecki, Przemysław Gajerski, Jakub Obara, Cezary Czarnecki, Dawid Kozieł  odnieśli wiele wspaniałych sukcesów.

Pragniemy poinformować że:

- w kategorii Karabinek Sportowy Kobiet zajęliśmy III miejsce,

- w kategorii Pistolet Kobiet zaleliśmy II miejsce,

-w kategorii Pistolet Mężczyzn III miejsce,

- w kategorii Karabinek Sportowy Mężczyzn I miejsce.

              Gwiazdami zawodów oraz naszej drużyny byli:

- Amelia Słapek, która w kategoriach indywidualnych zajęła: I miejsce w kategorii Karabinek oraz II miejsce w kategorii Pistolet,

-Łukasz Pasak I miejsce w kategorii Pistolet ,

-Adam Wieczorek II miejsce w kategorii Karabinek, 

-Dawid Kozieł aktualny mistrz województwa w kategorii Karabinek.

Pozostali zawodnicy uplasowali się w ścisłej czołówce. Sukces jest tym większy, gdyż strzelectwo sportowe cieszy się dużym zainteresowaniem w Kielcach i w całym województwie.  W bieżącym roku szkolnym w zawodach brało udział łącznie 835 osób.

        Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz osiągnięć strzeleckich.
Informujemy również, że w Drużynie Elektryka są jeszcze wolne  miejsca na przyszły rok.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam.

 Trener i opiekun drużyny :  Daniel Wicherski.

Dodatkowe informacje