• slider_elektryk

W dniach 22 – 23 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbył się IV Kongres Edukacji Przyszłości.  Dzień pierwszy został poświęcony zawodom przyszłości. W tej części wzięły udział pani Katarzyna Nowak oraz pani Sylwia Pawłowska. Podczas konferencji zostały przedstawione zagadnienia dotyczące wykorzystywania nowych technologii oraz innowacji w edukacji. Poruszona została tematyka związana ze zmianami w szkolnictwie branżowym, robotyką, Zintegrowanym Systemem Edukacji (ZSK) oraz Ogólnopolską Siecią Edukacyjną (OSE). Gościem specjalnym był  Minister Edukacji Dariusz Piątkowski. Drugi dzień upłynął pod hasłem: sportowe świętokrzyskie.

W tej części wzięli udział pan Piotr Pietraszek oraz pan Witold Żarnotal. W tym dniu odbyły się  wykłady na temat używek, dopingu oraz diety przeznaczonej dla sportowców i młodzieży aktywnej fizycznie.  Uczestnicy konferencji wzięli udział w prezentacjach oraz panelach dyskusyjnych poświęconych wychowaniu fizycznemu oraz sportowi w szkołach województwa świętokrzyskiego. Gościem specjalnym była Wiceminister Sportu i Rekreacji Anna Krupka. 

Dodatkowe informacje