• Slider_wakacje

Szanowni Państwo,

Pomoc stypendialna przeznaczona jest dla uzdolnionych dzieci i młodzieży z rodzin ubogich, aby mogły realizować swoje pasje oraz rozwijać umiejętności.

Pomoc stypendialna przyznawana jest dzieciom oraz młodzieży z województwa świętokrzyskiego.

Wnioski o przyznanie stypendium należy składać w następujących terminach:

a) uczniowie 7,8 szkół podstawowych od 25 czerwca do 31 lipca,

b) uczniowie 1,2,3 klas 4-letnich szkół ponadpodstawowych od 25 czerwca do 31 lipca,

c) uczniowie 1,2,3,4 klas 5-letnich szkół ponadpodstawowych od 25 czerwca do 31 lipca,

d) uczniowie klas maturalnych od 1 maja do 15 października,

e) studenci od 1 lipca do 15 października.

Aby uzyskać pomoc prosimy o wysłanie pocztą tradycyjną na adres Fundacji (al. Solidarności 36, 25-323 Kielce) wypełnionego wniosku o udzielenie pomocy, zgody na rozpowszechnianie wizerunku oraz dokumentów, które dokładniej przedstawią Państwa sytuację.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą mailową.

Nasze telefony:  (41) 334 78 52   (41) 334 78 70  (41) 334 78 71

pełna informacja na stronie: http://www.fabrykimarzen.org/szukasz-pomocy/pomoc-stypendialna