• covid_maseczka
1.09.o godz.9:00 w ,,Elektryku'' zabrzmiał długo wyczekiwany pierwszy dzwonek.
Stara ,,brać spotkała się w salach z wychowawcami , oczywiście w reżimie sanitarnym. Pierwszoklasistów osobiście powitała dyrekcja szkoły i wychowawcy.
 

    ,,Naprawdę istnieje tylko jedna radość : obcowania z ludźmi" (A.Saint de Exupery)’’  dzisiaj słowa te brzmią wyjątkowo.  My, zżyta  społeczność Elektryka,  wracamy spragnieni swojego towarzystwa. Chyba nigdy tak ochoczo nie wracaliśmy do szkoły.

 I od dzisiaj Wy, drodzy pierwszoklasiści, będziecie częścią  naszej społeczności.

 Przed Wami podwójnie trudne zadanie, bo musicie  zmierzyć się z  rzeczywistością związaną z pandemią w  nowym otoczeniu , w nowej szkole, w nowym, nieznanym środowisku. Ale zadbamy o to, abyście bardzo szybko poczuli się częścią nas, społeczności Elektryka.

Gwarantujemy Wam znakomite wykształcenie. Wyjątkowa kadra pedagogiczna przygotuje Was do egzaminów zawodowych i maturalnych , wychowawcy będą z Wami w ważnych dla Was momentach , a  we wszystkich trudnościach wspierać będą Was psycholog i pedagog.

  A Wy , drodzy pierwszoklasiści, po prostu macie czerpać wiedzę , systematycznie się uczyć.  Lepiej nie mogliście trafić.

W imieniu społeczności ,,Elektryka’’

Władyslaw Zaucha dyrektor szkoły.

Dodatkowe informacje