• covid_maseczka

 

 

 

Regulamin korzystania z gabinetu psychologa w związku z występowaniem zagrożenia epidemiologicznego

 

  • Preferowaną formą kontaktu z rodzicami, opiekunami jest rozmowa telefoniczna - 41 368 15 65, mailowa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź za pomocą aplikacji Messenger. Osoby, które nie mają możliwości skorzystania z konsultacji online lub z innych powodów potrzebują skorzystać z osobistego kontaktu z psychologiem będą zobowiązane do przestrzegania następujących zasad zabezpieczenia sanitarnego, który dotyczy zarówno uczniów, ich rodziców/opiekunów, nauczycieli, pracowników szkoły jak i innych osób przebywających w gabinecie.
  • W gabinecie jednocześnie mogą znajdować się maksymalnie 3 osoby.
  • Z bezpośredniej formy kontaktu mogą korzystać tylko i wyłącznie osoby zdrowe, które nie mają objawów infekcji, nie podlegają kwarantannie i nie miały kontaktu z osobami zarażonymi wirusem COVID – 19.
  • Rodzice / opiekunowie oraz osoby niezatrudnione w placówce podczas konsultacji w gabinecie psychologa zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa, używając maseczek bądź przyłbic.
  • W gabinecie należy używać płynu do dezynfekcji rąk
  • Konsultacje odbywają się w odstępach wynoszących 10 min.- czas ten zostaje przeznaczony na dezynfekcję. Każda konsultacja może trwać maksymalnie 35 minut. Każdorazowo - po zakończonej konsultacji - pomieszczenie, jest dezynfekowane i wietrzone zgodnie z procedurą bezpieczeństwa.
  • W trakcie kontaktu między psychologiem a uczniem / rodzicem / nauczycielem bądź inną osobą, utrzymywany jest możliwie jak największy – tj. metrowy dystans.
  • Terminy na spotkanie osobiste z psychologiem należy umawiać w formie telefonicznej lub .
  • W nagłych przypadkach wymagających natychmiastowej interwencji sprawy są traktowane priorytetowo.

Dodatkowe informacje