• covid_maseczka

Nasz zespół z klasy 2 CG w skladzie : Rafał Kubik, Krzysztof Rajtar , Kinga Nicewicz zajął 1 -sze miejsce w województwie i 35 w Polsce  po pierwszej serii notowań.

SIGG to internetowa gra inwestycyjna realizowana na specjalnie przygotowanej do tego celu platformie GPWtr@der. Każdy zespół dysponuje jednym rachunkiem inwestycyjnym i określoną kwotą wirtualnych pieniędzy. Uczestnicy najpierw poznają instrumenty finansowe notowane na warszawskiej giełdzie: akcje, ETF-y i kontrakty terminowe, a następnie wspólnie decydują, w jakie chcieliby zainwestować i dokonują transakcji. Inwestycje realizowane są w oparciu o środki wirtualne. Jednak transakcje zawierane są na podstawie rzeczywistych ofert kupna i sprzedaży na realnym rynku giełdowym. 
Pandemia, kryzys a tu takie wyczucie rynku ....
Liderami wzrostów na GPW znów okazał się duet CD Projekt-KGHM. Akcje obu firm podrożały o przeszło 4 proc.  A zespół z klasy 2CG na CD Projekt i spółki surowcowe postawił... Mocno trzymamy kciuki za inwestorów,  a symbol hossy czyli czas Byka i moc będzie z nimi. 

Dodatkowe informacje