• Slider_matura
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny na kartkę świąteczną został rozstrzygnięty. Do organizatorek konkursu wpłynęło 21 ciekawych prac. Komisja w składzie Urszula Jarocińska, Anna Durlik, Paulina Odomirska oceniała  prace biorąc pod uwagę ich twórczy charakter i ekspresję. Po długich obradach, w wyniku wnikliwej oceny nadesłanych prac komisja postanowiła nagrodzić prace następujących uczestników konkursu:
 
I miejsce
Mateusz Dąbek kl. I C oraz Miłosz Libuda kl. I C
II miejsce
Dawid Kruk kl. I A oraz Jakub Marcisz kl. I D
III miejsce
Mateusz Rabiej kl. I E oraz Oskar Moskwa kl. I D
 
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.
Anna Durlik

Dodatkowe informacje