• covid_maseczka

Kolejne stypendia przyznane naszym uczniom. Siedmioro uczniów naszej szkoły zostało uhonorowanych stypendium naukowym w ramach Projektu „Regionalny program stypendialny dla uczniów szkół zawodowych województwa świętokrzyskiego”. Są to:

Konrad Kobierski - uczeń klasy IV C (opiekun: Tomasz Baron)

Mateusz Flis – uczeń klasy IV C (opiekun: Tomasz Baron)

Jan Chojnacki - uczeń klasy IV C (opiekun: Tomasz Baron)

Rafał Kubik - uczeń klasy II Cg (opiekun: Gustaw Gromek)

Patryk Skrzyniarz - uczeń klasy III G (opiekun: Gustaw Gromek)

Dawid Szałas - uczeń klasy III C (opiekun: Tomasz Pacak)

Patryk Pacak - uczeń klasy IV C (opiekun: Tomasz Wajnberger)

Celem programu stypendialnego jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniom uzdolnionym, kształcących się w ogólnodostępnych szkołach zawodowych prowadzących kształcenie ogólne, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce w szczególności w zakresie przedmiotów zawodowych, ICT oraz języków obcych

Dodatkowe informacje