• Slider_gimnazjum2

 14 października 2013r. - w Dniu Święta Szkoły obchodziliśmy potrójną uroczystość:

- Dzień Patrona

- Dzień Edukacji Narodowej

- Ślubowanie klas pierwszych.

Uroczyste obchody Święta Szkoły rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele Św. Wojciecha w Kielcach. Oficjalna część uroczystości miała miejsce w sali gimnastycznej ZSE.

 

Na początku uczniowie klas I-wszych złożyli uroczyste ślubowanie, podczas którego zobowiązali się m. in. do tego, że swoją postawą będą godnie reprezentować naszą szkołę i dołożą wszelkich starań, by nigdy nie przynieść ujmy dobremu imieniu Zespołowi Szkół Elektrycznych.

Od dwóch lat, 14 października to także Dzień Patrona w naszej szkole. Z tej okazji uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły obejrzeli film o Ryszardzie Kaczorowskim, a Pani Dyrektor wręczyła nagrody klasom, które najlepiej wypadły w szkolnym Quizie Wiedzy o Patronie.

Ostatnią częścią uroczystości był obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie oraz przedstawiciele Rady Rodziców złożyli życzenia Gronu Pedagogicznemu na ręce Pani Dyrektor Aleksandry Szulc.

Imprezę zakończył program artystyczny uczniów klasy III A.

Koordynatorami imprezy byli: p. T. Dymek, p. B. Ślusarczyk-Mołdoch oraz p. D. Wicherski.

Zdjęcia z uroczystości

Dodatkowe informacje