• WiFi_Slider

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach strzeleckich – które odbywają się  na strzelnicy sportowej UMKS „Snajper”

Celem zajęć jest  propagowanie strzelectwa sportowego, przygotowanie do zawodów i konkursów strzeleckich, współzawodnictwo sportowe oraz  aktywnej formy spędzania czasu wolnego dla naszej młodzieży. Strzelectwo sportowe może być alternatywą dla innych form wychowania fizycznego. Dlatego zapraszam chętnych do udziału.

Nasza drużyna składa się z 15 osób – uczniów i uczennic klas IC, IIIF i IIIC, jedni dopiero się uczą inni już osiągają znaczące sukcesy.

W rywalizacji szkół możemy się pochwalić indywidualnymi sukcesami min. B.Kraski z IIIC, D.Lutego z IIIF, A.Chwastek z IIIF czy E.Gajtkowskiej z IIIC- wszyscy oni zajmują wysokie miejsca.

Uwaga: W dalszym ciągu prowadzony jest nabór do szkolnej ligi strzeleckiej. Informacje u D. Wicherskiego s.308 – wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

Dla zainteresowanych: zajęcia odbywają się w piątki od godz.13

Zdjęcia do obejrzenia w Galerii