• WiFi_Slider

     W dniach 16-17 października nasza szkoła wzięła udział w II Międzynarodowych Targach Innowacji i Nowych Technologii  INNO-TECH EXPO. W Strefie Młodych Wynalazców zaprezentowali  swoje prace nasi uczniowie: Dawid Kaleta z kl. 3A, Kamil Rzęsista z kl. 3G, Zawisza Siudajewski z kl. 1B oraz Artur Węgrzyn z kl. 3C  pod opieką nauczycieli:  Zbigniewa Jaszczyka,  Andrzeja Oko i Karola Witkowskiego. Udział Zespołu Szkół Elektrycznych w targach przygotował i koordynował kierownik kształcenia praktycznego, Mirosław Sikora.

Organizatorem i twórcą Strefy Młodych Wynalazców na II Międzynarodowych Targach Innowacji i Nowych Technologii  INNO-TECH EXPO było Biuro Innowacji Urzędu Marszałkowskiego Woj. Świętokrzyskiego. W Strefie Młodych Wynalazców szkoły ponadgimnazjalne z terenu Woj. Świętokrzyskiego mogły wystawić  swoje pomysły, projekty
i wynalazki.

Dodatkowe informacje