• Slider_13_grudnia

Drodzy uczniowie,

Caritas Kielecka zaprasza wolontariuszy do pomocy w przeprowadzeniu akcji „Polska pomaga”. Jest to wspólna inicjatywa Caritas i Telewizji Polskiej. W niedzielę 18 grudnia 2016 r. w godz. 11.30-17.00 na pl. Najświętszej Maryi Panny w Kielcach odbędzie się impreza plenerowa promująca Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, z której będą prowadzone na żywo transmisje w TVP. Zachęcamy do zaangażowania się w pomoc przy kiermaszu lub kwestowanie.

Osoby chętne mogą zgłaszać się do Diecezjalnego Centrum Wolontariatu osobiście lub telefonicznie, nr 41 3445282, kom. 664031039, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy: Maja Dymińska-Czyż

Dodatkowe informacje