• 17wrzesien1939

W dniach 22 i 23 marca nasza szkoła zaprezentowała się na Giełdzie Szkół i Uczelni w  Centrum Kongresowym Targów Kielce. Przedstawiciele uczniów i nauczycieli przybliżyli zainteresowanym ofertę naszej placówki, odpowiadali na liczne pytania dotyczące kierunków kształcenia oraz zademonstrowali działanie urządzeń elektrycznych i elektronicznych, między innymi nagrzewnicy indukcyjnej, głośnika plazmowego i ramienia robota sterowanego automatycznie. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko gimnazjalistów, ale i przedstawicieli szkół średnich i wyższych.

Doceniła nas również Komisja konkursowa pod przewodnictwem dr Andrzeja Mochonia, prezesa Zarządu Targów Kielce, która za aranżację stoiska przyznała nam „Medal Targów Kielce” .

Szkołę naszą godnie reprezentowali uczniowie klas 3A, 3B, 2G, 2H pod opieką nauczycieli – A.Jarosińskiej, A.Mazura, M.Cedry, G.Gromka, J.Simlata.

Wyróżniające się na tle innych stoisko naszej szkoły, przygotowała p. Małgorzata Siuda.

 

Dodatkowe informacje