• 17wrzesien1939

Dnia 8 czerwca w Warszawie odbyła się organizowana przez Fundację Fundusz Współpracy wraz z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Mazowieckim Kuratorem Oświaty oraz Ośrodkiem Rozwoju Edukacji finałowa gala konkursu, podczas której wręczono nagrody i statuetki dla finalistów II edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Zespół Szkół Elektrycznych otrzymał zaszczytne miano „Szkoły zawodowej najwyższej jakości” za projekt „Współpraca Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach z Przedsiębiorstwem Elektrycznych Robót Specjalistycznych ENERTEL”. Powyższy projekt uzyskał miano „Dobrej Praktyki”.

Dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu odebrał w imieniu Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach Pan Tomasz Scendo- koordynator projektu współpracy z firmą ENERTEL.

Dodatkowe informacje