• Slider_wakacje

Szanowni Uczniowie

Otwiera sie przed nami ogromna szansa na poprawę infrastruktury sportowej w naszej szkole, (boisko tartanowe, bieżnia, napiwietrzna siłownia), ale nie dokonamy tego bez Waszej pomocy i zaangażowania. Szczegółowe informacje będzie można uzyskać od nauczycieli wychowania fizycznego. Czas na przystąpienie do projektu to tylko 2 tygodznie. Wszystko zależy od Nas.
 Prosimy o Wasze pełne zaangażowanie dla dobra naszej społeczności szkolnej.
 

 

Od 2 września zaczęło się głosowanie na budżet obywatelski dotyczący naszego boiska. Głosowanie jest bardzo proste i nie zajmuje więcej ni 1 minutę. Ta jedna minuta poświęcona prze Nas (!!!!!przez naszych znajomych!!!!) może naprawdę dużo zmienić dla naszej społeczności szkolnej.

Głosować można na kilka sposobów jeden to wejście na stronę :

https://budzetobywatelski.kielce.eu/glosowanie-budzet-2017.html

instruktaż - film

wpisanie danych (koniecznie adres zamieszkania w mieście KIELCE) i zaznaczenie projektu D05 (jest to piąta pozycja na liście)

lub poprzez karty do głosowania (załącznik) zaznaczając X nasz projekt D05. Wypełnione karty przynosicie do szkoły do nauczycieli WF.

Będziemy mieć dwa stałe punkty w kieleckich galeriach handlowych, również w szkole będą dostępne karty do głosowania.

Do pobrania jest również karta głosowania: budżet_obywatelski

 

Dodatkowe informacje