• WiFi_Slider

13 października 2017 r. odbyło się w ZSE Święto szkoły.

W tym roku szkolnym uroczysta akademia składała się z dwóch części:

 

  • pierwsza – to obchody Dnia Patrona,
  • druga – Dzień Edukacji Narodowej.

Dzień Patrona to okazja do zaprezentowania – zwłaszcza uczniom klas pierwszych – sylwetki Ryszarda Kaczorowskiego oraz wspomnień związanych z nadaniem szkole Jego imienia. Uczestnicy uroczystości obejrzeli krótki  film poświęcony Patronowi , a Pan Dyrektor wręczył nagrody zwycięskim drużynom klas I , dla których 9 października panie K. Ciszewska, T. Dymek i E. Jakubowska – zorganizowały Szkolny quiz wiedzy o Patronie. W szkolnym quizie wyróżniły się :   

  • klasa I d - 1 miejsce
  • klasa 1 h - 2 miejsce
  • klasa 1 z - 3 miejsce. 

Gratulacje!

 

W drugiej części uroczystości uczniowie oraz przedstawiciele Rady Rodziców złożyli życzenia Nauczycielom oraz Pracownikom administracji i obsługi. W części artystycznej - uczniowie klasy 2 h - zaprezentowali kilka żarcików o szkole a na koniec – Adrian Ardasiński z klasy 3 h – zaśpiewał   - przygotowaną specjalnie na tę okazję – piosenkę  „Nauczycielu”. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pan Dyrektor – Władysław Zaucha - złożył życzenia oraz podziękowania za pracę nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi a także wręczył nagrody. Przygotowanie i przebieg uroczystych obchodów  koordynowała – przy współpracy wychowawców klas drugich , opiekunów SU,  radiowęzła i pocztu sztandarowego – Teodozja Dymek .

Dodatkowe informacje