• WiFi_Slider

Komisja rekrutacyjna projektu ELEKTRYK szkoła zawodowych kompetencji informuje o wynikach rekrutacji na szkolenie SEP oraz egzamin kwalifikacyjny.

Prosimy zgłaszać się do pani Agnieszki Marciniewskiej  do dnia 17 listopada w celu potwierdzenia udziału w szkoleniu oraz ustalenia terminu szkolenia.

 

Technikum – technik elektryk

LP

Klasa

Imię i nazwisko

Suma punktów

1

4H

Szymonek Marcin

31

2

4G

Bębacz Sebastian

31

3

4G

Brelak Kamil

31

4

4G

Gniazdo Damian

29

5

4H

Bielawski Paweł

28

6

4G

Fiksiak Szymon

24

7

4G

Bielecki Maciej

22

8

4G

Krawiec Marcin

21

9

4H

Kobryn Jakub

20

10

4G

Kozieł Mateusz

19

11

4G

Grzegorczyk Michał

17

12

4G

Kraska Wojciech

17

13

4G

Misiak Maciej

16

14

4G

Bojarski Wiktor

15

15

4G

Olejarczyk Konrad

14

16

4G

Pożoga Michał

14

17

4G

Bąk Bartosz

13

18

4G

Fijałkowski Marcin

11

19

4H

Rutkiewicz Michał

10

20

4H

Nartowski Bartłomiej

10

21

4H

Prędotka Szymon

9

22

4G

Ksel Paweł

9

23

4G

Zapała Paweł

9

24

4H

Lisowski Dominik

8

25

4H

Pożoga Wiktor

8

26

4G

Kobiec Maciej

8

27

4G

Malczewski Wojciech

8

28

4G

Poniewierski Kamil

8

29

4G

Szlufik Krystian

8

30

4H

Dziubiński Piotr

7

31

4G

Banakiewicz Cezary

7

32

4G

Majcherczyk Maciej

7

33

4H

Górecki Dominik

6

34

4H

Syska Paweł

6

35

4G

Czekaj Szymon

6

36

4G

Motyl Daniel

5

37

4G

Poniewierski Artur

5

REZERWA

38

4G

Cieślik Kamil

4

39

4G

Łutczyk Maciej

4

40

4G

Michta Szymon

4

41

4H

Chłuj Hubert

3

42

4H

Oleszek Jakub

3

43

4H

Rędzia Jakub

3

44

4H

Rusiecki Szymon

3

45

4H

Słowik Mateusz

3

46

4G

Toporek Kacper

3

47

4G

Kosiński Patryk

2

Zasadnicza Szkoła Zawodowa – elektryk

Lp

Klasa

Imię i nazwisko

 Suma punktów

1

3z

Aplas Przemysław

26

2

3z

Łukawski Mateusz

22

3

3z

Fronczkowski Bartłomiej

16

4

3z

Zapała Arkadiusz

15

5

3z

Krawczyk Bartłomiej

10

6

3z

Olejarczyk Mateusz

9

7

3z

Pawlik Bartosz

9

8

3z

Woś Wiktor

9

REZERWA

9

3z

Wesołowski Konrad

8

10

3z

Sokołowski Karol

4

11

3z

Fałdziński Piotr

0

Dodatkowe informacje