• Slider_13_grudnia

15 listopada 2017 odbył się pierwszy etap VI Konkursu Czytania ze Zrozumieniem w Języku Angielskim dla klas drugich. Wzięło w nim udział 48 uczniów. Uczestnicy zmierzyli się z zamkniętymi zadaniami rozwiązywanymi po przeczytaniu pięciu tekstów w języku angielskim na poziomie maturalnym.
Do finałowego etapu przechodzą uczniowie, którzy uzyskali ponad 30 punktów, maksymalna ilość punktów do zdobycia - 35.
Finał konkursu odbędzie się w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018.
Zestaw zadań konkursowych przygotowały Anna Ilcewicz-Golda i Agnieszka Rożniakowska-Gościniewicz.

zdjęcia w galerii:

Wyniki pierwszego etapu:

 

LP.

Imię

Nazwisko

Klasa

Ilość punktów

1.

Maksymilian

Fert

2E

34

2.

Grzegorz

Witkowski

2A

34

3.

Michał

Magala

2F

34

4.

Radosław

Terelak

2D

33

5.

Przemysław

Wiencko

2D

33

6.

Mateusz

Czyżewski

2E

33

7.

Weronika

Żak

2D

33

8.

Kacper

Krasoń

2C

33

9.

Agata

Bętkowska

2D

32

10.

Jakub

Nowak

2D

32

11.

Grzegorz

Wąsowicz

2D

32

12.

Jakub

Nowak

2F

32

13.

Michał

Winiarczyk

2C

32

14.

Kamil

Machoń

2F

31

15.

Dawid

Olejarski

2F

29

16.

Adam

Zawadzki

2F

29

17.

Karol

Wojnowski

2H

28

18.

Szymon

Blicharski

2D

28

19.

Bartek

Jasek

2E

28

20.

Piotr

Foks

2F

27

21.

Maciej

Mirosławski

2E

27

22.

Karol

Mendala

2D

26

23.

Michał

Pakuła

2E

26

24.

Wiktor

Łaski

2A

26

25.

Patryk

Musiał

2C

26

26.

Paweł

Janus

2A

25

27.

Mikołaj

Górski

2D

25

28.

Sebastian

Kamiński

2E

25

29.

Michał

Odej

2E

24

30.

Karol

Tutaj

2D

24

31.

Adrian

Dzido

2D

22

32.

Jakub

Klimczyk

2C

21

33.

Damian

Majerowicz

2D

21

34.

Tomasz

Pedrycz

2E

20

35.

Michał

Gwizda

2C

19

36.

Bartosz

Lisowski

2H

18

37.

Kamil

Kołodziejczyk

2B

18

38.

Karol

Borowiec

2G

18

39.

Dominik

Kozubowski

2C

18

40.

Piotr

Młodawski

2H

18

41.

Konrad

Wojtasiński

2E

17

42.

Dariusz

Lipiński

2B

16

43.

Michał

Dudek

2E

16

44.

Mateusz

Kraska

2F

16

45.

Bartłomiej

Pisarski

2G

15

46.

Marcel

Kubicki

2E

14

47.

Emil

Proboszcz

2G

13

48.

Oskar

Detka

2A

12

Dodatkowe informacje