• WiFi_Slider

22 listopada uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w artystycznym programie profilaktyki uzależnień pod tytułem "Antymina". Znani i lubiani przez młodzież; rapem, słowem i muzyką ostrzegają przed nałogami. Członkowie grupy : Mirek "Kola" i Andrzej radzili co zrobić, by nie wejść "na minę", którą są uzależnienia, zwłaszcza, że jeszcze kilka lat temu sami borykali się z tym problemem. Niechciany seks, kontakt ze światem przestępczym, nieznany skład chemiczny środków odurzających - to tylko niektóre pułapki - miny, na które narażony jest młody człowiek. Ten nowatorski sposób walki z czyhającymi na nich zagrożeniami młodzież przyjęła z entuzjazmem. Takie spotkania to najlepszy sposób by zapobiegać używkom wśród młodych ludzi. Mamy więc nadzieję, że nie była to ostatnia wizyta chłopaków w naszych murach.

Zdjęcia dostępne w galerii

Dodatkowe informacje