• Slider_13_grudnia

W dniu 24 listopada 2017 uczniowie klasy IC P. Manowski, K. Kobierski, P. Stachurski. S. Wierzbicki i M. Jas wraz z opiekunami Anną Jarosińska oraz Hanną Rudzisz-Lis wzieli udział w XV Dniach Języków Obcych zorganizowanych  przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach.

Celem tych warsztatów było zaprezentowanie osiągnięć uczniów uczących się języka angielskiego oraz przybliżenie nauczycielom różnych zagadnień ułatwiających i uatrakcyjniających nauczanie języków obcych. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez rodzimych użytkowników języka angielskiego. Zostali również zapoznani z zasadami europejskiego wolontariatu i możliwościami zaangażowania się w pracę tej organizacji w Kielcach.