• Slider_matura

17 listopada 2017 roku uczniowie naszej szkoły we współpracy ze Stowarzyszeniem „Jasny Promyk Słońca” włączyli się do akcji charytatywnej, której celem było zdobycie funduszy na pomoc 7-letniemu Igorkowi cierpiącemu na dziecięce porażenie mózgowe. Igor urodził się w szóstym miesiącu ciąży. Zachorował na zapalenie opon mózgowych, czego efektem było wodogłowie, porażenie mózgowe, zanik nerwów wzrokowych i padaczka. Igor wymaga opieki osób drugich, wielospecjalistycznej pomocy medycznej i rehabilitacji psychoruchowej.  Stowarzyszenie „Jasny Promyk Słońca” zbiera fundusze na zakup sprzętu do ćwiczeń i na turnusy rehabilitacyjne sprzedając cegiełki. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i hojności naszych uczniów udało się pozyskać kwotę umożliwiającą częściowe sfinansowanie chłopcu turnusu rehabilitacyjnego.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.

Opiekunowie wolontariatu

Dodatkowe informacje