• WiFi_Slider

28 listopada br. w naszej Szkole miało miejsce ważne wydarzenie. Ważne, ponieważ udowodniło, że „technokraci” interesują się nie tylko przedmiotami ścisłymi, ale mają także zainteresowania humanistyczne, talenty aktorskie. Uczniowie nasi przygotowali i wystawili spektakl pt. „ Lustra życia”. Autorem oryginalnego scenariusza, dla którego inspiracją  stała się „ Dziadów cz. II”, był Patryk Zdanowski z klasy 3F. Przygotowania trwały krótko, zainteresowanie przedstawieniem było duże. Brać szkolna w skupieniu obejrzała spektakl, podziwiając umiejętności kolegów. Trudności techniczne ( brak odpowiednich mikrofonów) występujący zniwelowali pomysłowością, umiejętnością improwizacji. Pracę młodych aktorów doceniła także Pani wicedyrektor, Małgorzata Paprocka– Woć, która dziękując im, stwierdziła, że „Elektryk” humanistyką stoi. Mamy nadzieję, że nasze kolejne propozycje również się spodobają. Opiekunami przedsięwzięcia były nauczycielki j. polskiego: B. Nowak, B. Ślusarczyk – Mołdoch.