• WiFi_Slider

Z wielką radością i dumą chcemy ogłosić, że po raz kolejny Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach wzięli aktywny udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Daliśmy wspólnie dowód naszej wielkiej empatii i wrażliwości na potrzeby innych ludzi. Zdaliśmy ten egzamin celująco! W tym roku nasz Dar Serca powędrował do Pana Ryszarda. Przygotowaliśmy dla Pana paczki za kwotę blisko 1 500 zł.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim Darczyńcom, bowiem każdy, nawet najmniejszy     zrealizowany punkt z listy potrzeb to wielka radość w domu obdarowanej osoby.

Pamiętając o tym, że dobro ofiarowane drugiemu człowiekowi zawsze do nas wraca, życzymy wszystkim Państwu i Wam drodzy Uczniowie, którzy zaangażowali się w tegoroczną akcję, wszystkiego co najlepsze i już prosimy o to, byśmy w jeszcze liczniejszym składzie kompletowali kolejne Szlachetne Paczki za rok!