• Aktualnosci_slider_wywiadowka
  • Slider_Styczniowe

Po raz kolejny, w Mikołajki, młodzież Elektryka miała okazję pokazać swoją artystyczną duszę. 6 XII odbył się w naszej szkole pokaz talentów-  „Mikołajkowy Mam Talent”. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności, od śpiewu począwszy, poprzez układanie kostki Rubika, grę na gitarze, akordeonie, „gwizdanie”, pompki z piłką, jazdę na monocyklu, grę na cymbałkach z zakrytymi oczami po… jedzenie bigosu na czas ;)

Talenty oceniała Komisja Konkursowa pod przewodnictwem p. wicedyrektor M. Paprockiej-Woć.

Tegoroczni zwycięzcy to:

I miejsce- Filip Margol z kl. 1H (cymbałki) oraz Seweryn Jarosz z kl. 4D (gitara elektryczna)

II miejsce- Marcel Kubicki z kl. 2E („gwizdanie”) oraz Damian Saruga z kl. 3G (pompki z piłką)

III miejsce- Krzysztof Czaja z kl. 1D (gitara) oraz Paweł Redlica z kl. 3D (akordeon)

WYRÓŻNIENIE- Kacper Będkowski z kl. 1E (jazda na monocyklu i żonglowanie piłeczkami).

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę!

SU

Zdjęcia wkrótce dostępne w Galerii