• Slider_gimnazjum2

Uczniowie , Rodzice.

Ruszył w Kielcach projekt doradztwa edukacyjno - zawodowego w ramach , którego w naszej szkole otworzyliśmy punkt konsultacyjny. Zapraszamy na indywidualne poradnictwo dotyczące wyboru ścieżki kształcenia.

- kiedy możecie skorzystać z konsultacji z doradcą zawodowym ?:

- kiedy kończysz szkołę średnią i powstaje pytanie co dalej…?

- masz młodsze rodzeństwo , znajomych i zastanawiacie się jaką szkołę średnią wybrać,

- macie pytania dotyczące wyboru przyszłego zawodu,

- chcecie poznać specyfikę kształcenia po reformie.

Jak to zrobić?

- uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych mogą umawiać się na indywidualne konsultacje z nauczycielem przedsiębiorczości i doradcą zawodowym p. Agnieszka Jachym

- uczniowie spoza szkoły : kontakt mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. –zgłaszają zapotrzebowanie indywidualnie co najmniej tydzień wcześniej.

Zapraszamy do kontaktów również RODZICÓW.

Wstępne godziny konsultacji :

Poniedziałek godzina:  13.30 - 15.30

Jeżeli zapotrzebowanie będzie większe wprowadzimy dodatkowe dyżury. Agnieszka Jachym