• WiFi_Slider

Dnia  14.03.2018r uczniowie naszej szkoły:

Patryk Pacak klasa 1C, Piotr Wieczorek klasa 2D, Wojciech Stochmal klasa 2D, Jakub Stępniewski klasa 2D, Jakub Al-Khalili klasa 3D, Michał Kumór klasa 4D, Bartłomiej Makos klasa 4D, Murzynowski Wiktor  klasa 4F, pod opieką Ilony Gołębiowskiej wybrali się na Pierwszy Świętokrzyski Test z Informatyki.

Projekt to przedsięwzięcie realizowane przez Kielecki Park Technologiczny wspólnie z Politechniką Świętokrzyską. Patronat nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Świętokrzyski, Prezydent Miasta Kielce i Świętokrzyski Kuratora Oświaty.  
W teście wzięli udział uczniowie szkół ponadpodstawowych i studenci z województwa świętokrzyskiego. Uczniowie odpowiadali na 45 pytań. Zakres tematyczny obejmował następujące zagadnienia: eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, lokalne sieci komputerowe i zarządzanie sieciami, użytkowanie pakietu biurowego oraz programowanie, tworzenie i administrowanie stron internetowych.
Nasz uczeń  Jakub Al-Khalili z klasy 3D jest laureatem 3 miejsca w kategorii uczniowskiej. Gratulujemy!!!

Zdjęcia z testu

Dodatkowe informacje