• WiFi_Slider

8 uczniów naszej szkoły wzięło udział w pierwszym etapie Konkursu Geoinformatycznego organizowanego przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. 3 uczniów (tj. Piotr Wieczorek kl. 2D, Krzysztof Wikło kl. 3F oraz Weronika Żak kl. 2D) zakwalifikowało się do II etapu.

Celem Konkursu jest rozpropagowanie kierunku studiów „Geoinformatyka”, poszerzenie wiedzy i rozwijanie zainteresowań w zakresie geoinformatyki oraz technologii geoinformacyjnych wśród uczniów szkół średnich.

Konkurs ma na celu wyłonienie uczniów szkół średnich uzdolnionych w zakresie informatyki oraz zainteresowanych własnym rozwojem w zakresie jednego z niezwykle interesujących obszarów jej zastosowań tj. w dziedzinie geoinformacji. 

Pierwszy etap miał charakter internetowy i był skierowany do wszystkich uczniów na terenie Polski.

Zwycięzcy Konkursu zostaną przyjęci na studia inżynierskie I stopnia na kierunek Geoinformatyka realizowany na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Ponadto dla uczestników przewidziane są dodatkowe atrakcyjne nagrody.

Opiekun  grupy: Tomasz Baron

Dodatkowe informacje