• WiFi_Slider

VI Konkurs Czytania ze Zrozumieniem w Języku Angielskim już za nami. 22 marca 2018, jedenastu uczniów klas drugich, którzy uzyskali ponad 30 punktów w I etapie konkursu, wzięło udział w finale. Uczestnicy etapu finałowego pracowali z czterema tekstami na poziomie matury rozszerzonej, rozwiązując zadania zamknięte (dobieranie, test wielokrotnego wyboru). Zestaw konkursowy przygotowały nauczycielki języka angielskiego w ZSE - Agnieszka Rożniakowska-Gościniewicz i Anna Ilcewicz-Golda.

 

Wyniki konkursu ( maksymalna ilość punktów – 13):

I miejsce: ex aequo - Jakub Nowak z klasy 2F i Michał Winiarczyk z klasy 2C - 13 pkt,

II miejsce: Kacper Krasoń, klasa 2C oraz Agata Bętkowska, klasa 2D - 12 pkt,

III miejsce: Michał Magala, klasa 2F - 11 pkt.

Pozostałe miejsca:

Mateusz Czyżewski, 2C - 10 pkt.

Weronika Żak, 2D - 9 pkt

Przemysław Wiencko, 2D - 8 pkt.

Maksymilian Fert, 2E - 8pkt.

Jakub Nowak, 2D - 6 pkt.

Kamil Machoń, 2F -6 pkt.

Dodatkowe informacje