• WiFi_Slider

21 kwietnia  w naszej placówce odbył się dzień otwartej szkoły. W jego przygotowanie zaangażowali się zarówno: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, jak i uczniowie. Program imprezy był bardzo interesujący. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Obok zajęć dydaktycznych na zwiedzających czekało wiele innych atrakcji. Należały do nich między innymi: prezentacja możliwości wykorzystania drukarki 3D, działanie  modeli alternatywnych źródeł energii  czy warsztaty z tworzenia stron i aplikacji internetowych oraz prezentacja robota omijającego przeszkody.

   Nauczyciele wychowania fizycznego zaproponowali gimnazjalistom zarówno rozgrywki sportowe, jak i zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz ćwiczenia mające na celu kształtowanie prawidłowej postawy.

   Korzystając z pięknej, słonecznej pogody, odwiedzający naszą szkołę mogli odbyć przejażdżkę gokartem. Młodzież z ogniska teatralnego przygotowała satyryczny film z życia szkoły pod tytułem: „ Kaj był Gondor?”. Uczniowie Elektryka służyli swoją wiedzą i doświadczeniem, oprowadzając gimnazjalistów i  umożliwiając im dotarcie do najbardziej odległych i tajemniczych zakamarków naszej placówki. Bezpieczeństwa gości strzegła trzyosobowa uzbrojona grupa SGPO Małogoszcz.  Na łasuchów  czekały również  słodkie niespodzianki przygotowane przez panie nauczycielki, które wykazały się nieprzeciętnymi zdolnościami cukierniczymi.

Nasza placówka cieszyła się ogromnym  zainteresowaniem gimnazjalistów, o czym świadczy bardzo wysoka frekwencja zwiedzających. A wszystko to dowiodło, iż Elektryk to najlepsze Grono Pedagogiczne, drzwi otwarte dla Gości i wspaniała atmosfera!!!

Dodatkowe informacje