• Slider_zakonczenie

„Pola Nadziei” to międzynarodowy program, którego zadaniem jest pozyskiwanie środków na funkcjonowanie hospicjum, ale także szerzenie idei hospicyjnej, propagowanie bezinteresownej pomocy dla bliźniego w potrzebie, zwiększanie świadomości społecznej dotyczącej potrzeb fizycznych, psychicznych i duchowych osób chorych i cierpiących. Poprzez „Pola Nadziei” chcemy pokazywać, że życie na każdym etapie jest wartością i że warto pomagać.

W piątek, 20 kwietnia, Wolontariusze naszej szkoły włączyli się w akcję i kwestowali w Galerii Echo w Kielcach. Pozyskane środki finansowe przekazane zostały na bieżące potrzeby Hospicjum Caritas im. św. Matki Teresy z Kalkuty.

Bardzo dziękuję moim Wolontariuszom za wrażliwość, postawę i zaangażowanie   

Maja Dyminska-Czyż

Dodatkowe informacje