• Slider_matura

27. kwietnia 2018 r. uczniowie klas IF, II B i II C wzięli udział w festynie motocyklowo –rowerowym zorganizowanym między innymi przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Kielcach. Impreza odbyła się SKATEPARKU Kielce. Młodzież podziwiała popis jazdy na rowerach i motocyklach trialowych w wykonaniu Oskara i Przemysława Kaczmarczyków z Nowego Targu. Z zainteresowaniem obejrzała także pokaz jazdy na rowerach zaprezentowany przez zwycięzców Ogólnopolskiego Turnieju BRD z Włoszczowy. Chłopcy spróbowali swoich sił na symulatorze jazdy na rowerze, obejrzeli również film w kapsule 5D. Niezwykle interesujący był pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu zespołu medycznego OPP. Zainteresowani mogli wziąć udział w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.  Festyn uświetnił gość specjalny, MACIEJ GIEMZA, uczestnik Rajdu Dakar.

Dodatkowe informacje