• Slider_matura

W tegorocznej edycji  konkursu NAJLEPSZY GERMANISTA ,,ELEKTRYKA”  klas I-III wzięło udział 17 uczestników wykazujących się dobrą znajomością języka niemieckiego . Zadaniem uczniów było  udzielenie poprawnych odpowiedzi z zakresu czytania i słuchania ze zrozumieniem, rozwiązanie zadań gramatyczno- leksykalnych oraz sformułowanie wypowiedzi pisemnej na temat planów urodzinowych oraz charakterystyki środowiska szkolnego. Zestawy opracowały nauczycielki j.niemieckiego –Barbara Kopacz  we współpracy z Iwoną Wójcik .

Wyłoniono następujących zwycięzców:

Klasy I

Marczykowski Filipkl. 1d – I miejsce

 Wąsik Wojciech kl.1d – II miejsce

 Jedliński Jakub kl.1e – III miejsce

Klasy II

Wiktor Zegadło kl.2d- I miejsce

Żak Weronika kl.2c – II miejsce

Michał Dudek kl.2e – III miejsce

Klasy III

Tomasz Wijas kl.3g- Imiejsce

Kamil Adamiec kl.3h- IImiejsce

Dominik Krzeszowski kl.3h- III miejsce

Zwycięzcom gratulujemy!

Dodatkowe informacje