• Slider_wakacje
100. rocznica odzyskania niepodległości zobowiązuje, uświetnić ją to nie lada sztuka, ale uświetnić wyjątkowo to po prostu wyzwanie. Ale dla nauczycieli i uczniów ,,Elektryka'' nie ma rzeczy niemożliwych.Pani Agnieszka Jachym wpadła na pomysł stworzenia muralu. Od pomysłu do realizacji niby droga niedaleka, a jednak ... potrzebny projekt, wykonawcy i materiały. I tu nie zawiedli Bartek Poświat, Bartek Szewczyk i Filip Baćkowski z kl.3H i oczywiście ,,dobry duch'' całego przedsięwzięcia Pani Agnieszka Jachym, która po wielu poszukiwaniach znalazła  firmę Akamit - Producent Materiałów Budowlanych z Bodzentyna, a ta za symboliczną złotówkę zaoferowała szkole farbę. 
Dzięki zaangażowaniu Kuby Sitka z klasy IV D udało się ją przewieźć do szkoły. To uruchomiło kolejny etap prac. Dyrekcja dla takich inicjatyw daje zielone światło i wyraziła zgodę  na wykorzystanie na graffiti jednej ze ścian frontowych szkoły.Dziś, po kilku dniach możecie oglądać już bardzo zaawansowany rys murala. Takie inicjatywy świadczą, że społeczność ,,Elektryka'' nie jest obojętna na słowo " NIEPODLEGŁA".... Czekamy na więcej.....
 
P.S
Media lokalne już dostrzegły nasze działania - pisali o nas w ,,Echu dnia''.

Dodatkowe informacje