• Slider_gimnazjum1
  • Slider_gimnazjum2

W dniach 28 – 29 września 2018 roku Kielecki Bank Żywności zorganizował kolejną Zbiórkę Żywności, tym razem pod hasłem: „Paczka dla Seniora”. W supermarketach w Kielcach wolontariusze zbierali żywność, która zostanie przekazana organizacjom zajmującym się pomocą osobom starszym. Celem akcji jest nie tylko przekazanie paczek żywnościowych ale także spotkanie wolontariuszy z seniorami aby samotność doskwierała mniej w codziennym życiu.

W ramach współpracy z Kieleckim Bankiem Żywności wolontariusze naszej szkoły, uczniowie z klas: 1C, 1E, 1I, 1Z, 2B, 2H i 3B kwestowali w sklepach, zbierając żywność dla najbardziej potrzebujących. Ponadto nasi wolontariusze z klasy 2B pomagali w segregowaniu pozyskanych produktów.

Bardzo dziękuje wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

Maja Dymińska-Czyż

Dodatkowe informacje