• Niepodleglosc100

To już tradycja naszej szkoły, że na przełomie września i października uczniowie klas pierwszych zostają oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach podczas uroczystości ślubowania.
Tegoroczną uroczystość poprowadzili Maciej Makuła oraz Daniel Wicherski. Wydelegowani uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie w imieniu swoim jak i pozostałych pierwszoklasistów.

Uczniowie ślubowali na sztandar szkoły, że będą sumiennie wypełniać obowiązki ucznia, że staną się godnymi jej tradycji oraz, że będą szanować symbolikę i tradycję naszej szkoły.

Po uroczystości, uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami, wyruszyli spod szkoły w kierunku Stadionu Leśnego. Na trasie rajdu mieli do wykonania, pierwsze, punktowane zadanie - odszukać i sfotografować wyznaczone kieleckie zabytki i pomniki.

Na miejscu, na Stadionie, odbyła się krótka prezentacja klas - uczniowie demonstrowali swoje talenty, głównie wokalne; nie zabrakło również popisów tanecznych… Występy podlegały ocenie komisji.

Następnie rozpoczęły się konkurencje sportowe, przygotowane i prowadzone przez SU.

Ostatecznie wyniki rywalizacji klas pierwszych:

• I miejsce- klasa 1D i 1I
  • II miejsce- klasa 1B
  • III miejsce- klasa 1G GRATULUJEMY!!!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę- SU