• Slider_zakonczenie

Dużym sukcesem naszych uczniów  zakończył się Wojewódzki Szkolny Turniej Szachowy, w którym wzięło udział ponad 230 młodych szachistów z województwa świętokrzyskiego. Turniej odbył się  04.10.18r. w obiektach Targów Kieleckich. Honorowy patronat objął Świętokrzyski Kurator oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

Pragniemy poinformować, że nasi uczniowie: Paweł Bartkiewicz, Patryk Kumorowski, Benjamin Sikorski, Albert Chyliński wszyscy z IV G, zajęli znakomite I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wszyscy zasługują na szczególną pochwałę, gdyż w pierwszej szóstce najlepszych zawodników byli wszyscy nasi uczniowie, a Paweł Bartkiewicz okazał się najlepszym zawodnikiem turnieju.

Turniej przebiegał w sympatycznej i miłej atmosferze. Za stronę sportową rozgrywek i ich sprawny przebieg odpowiadał Świętokrzyski Związek Szachowy oraz Katolicki Międzyszkolny Klub Szachowy „Victoria‐Komplexbud” Kielce.

Cieszymy się z sukcesu, gdyż jeszcze raz okazuje się że mamy zdolną i bardzo dobrą młodzież .                                       

Opiekunem grupy był : Przemysław Sztorc.

Ps. Wszystkich lubiących szachy zapraszamy do opiekuna grupy :  Przemysława Sztorca

Dodatkowe informacje