• Slider_11Listopada

W dniu 18 października 2018r. w Szkole Podstawowej Integracyjnej  nr 11 w Kielcach odbyła się X edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Adrian Ardasiński ( klasa 4h) oraz Jakub Jagieła i Kacper Wójcik ( klasa 1i ), którzy  udzielali zainteresowanej młodzieży wszelkich  informacji  dotyczących kształcenia w naszej szkole.  Uczniowie godnie i profesjonalnie reprezentowali ZSE.

Podczas multimedialnej prezentacji młodzież była  zainteresowana przedstawianymi i omawianymi tematami.  Publiczne wystąpienie uczniów odebrane zostało pozytywnie przez słuchaczy świętokrzyskich szkól podstawowych i gimnazjalnych.

Nadzór nad przygotowaniem i przebiegiem promocji szkoły sprawowała Stanisława Zapała – pedagog szkolny.