• Slider_wakacje

,, Nie zginie Polska, nie zginie!

 Lecz żyć będzie po wieki wieków w potędze i chwale.

 Dla was, dla nas i dla całej ludzkości.”

                                 I.J.Paderewski

18 października br.w Centrum Edukacyjnym IPN w ,,Przystanku  Historia" uczniowie naszej szkoły czytali dla Niepodległej teksty ,,ojców polskiej niepodległości": J.Piłsudskiego, R.Dmowskiego, W.Witosa oraz I. Paderewskiego. W przedsięwzięciu aktywnie brali udział absolwenci ,,Elektryka", Pan Senator Krzysztof Słoń,Pan Jacek Wołowiec dyrektor ŚCDN, Pan Szymon Derlatka dyrektor produkcji Polonez Plus oraz ks.Piotr Białek.

Projekt wzbogacony pieśniami legionowymi w wykonaniu uczniów niezawodnej klasy 3 H oraz prezentacjami multimedialnymi zyskał uznanie i aplauz publiczności. Obecna na spotkaniu Pani Wojewoda Agata Wojtyszek dziękując uczniom, uznała, że jest spokojna o losy Polski, widząc tak zaangażowaną i świadomą swojej przynależności  młodzież.

Zawsze gotowych do działania uczniów 3H w przygotowaniach wspierali Pani M.Paprocka-Woć, Pani K. Podrzucek, Pani L.Sułowska -Trofimiuk, Pan T.Wajnberger, Pan S.Mazur. Zaproszenia wzbudzające zainteresowanie Gości przygotował Pan G.Gromek, a o oprawę muzyczną  zadbał P.Sacha.

Dodatkowe informacje