Wszystkich nauczycieli i pedagogów serdecznie informujemy, że Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach odbędzie się 30 sierpnia 2013r. o godz. 10.00.

27 sierpnia 2013r. o godzinie 9.00 odbędą się poprawkowe egzaminy maturalne 2013.

Maturzyści przystępujący do egzaminu poprawkowego zgłaszają się w szkole o godzinie 8.30.

Technikum numer 4 imienia Ryszarda Kaczorowskiego w Kielcach – 167 zdających; 59,10 (51,0 + 62,6 + 63,7) uzyskało drugi wynik na tegorocznej maturze w województwie świętokrzyskim.
Podajemy wynik pierwszej dziesiątki techników za Echem Dnia.

W drugim semestrze tego roku szkolnego uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich mieli okazję wykazać się umiejętnościami plastycznymi. Konkurs na plakat popularyzujący walory turystyczne i kulturalne Anglii zakończył się w dniu 20.06.2013.bPlakaty wykonane przez naszych uczniów oceniali ich koledzy z klas 3A, 2F, 2D i 1A.

Zwycięzcą konkursu została Karolina Grudzień z klasy2C, drugie miejsce zajęła Emilia Gajkowska również z klasy 2C, a na trzecim miejscu znalazł się Krzysztof Sulej z klasy 2A. Gratulujemy!

Tych, którzy mają za co dziękować...

i Tych, którzy mają o co prosić...

Zapraszamy na Eucharystię kończącą rok szkolny w piątek 28 czerwca o godz. 8:00 w kościele św. Wojciecha. Po mszy o godz. 9.15 rozpocznie się uroczyste zakończenie roku szkolnego na boisku szkolnym, po czym uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do swoich sal, gdzie rozdane zostaną świadectwa.

O godz. 12.00 zostaną rozdane świadectwa maturalne tegorocznym absolwentom naszej szkoły.

08.06.2013 18 uczniów klas III zakończyło odbywanie praktyki w Lipsku Schkeuditz w Niemczech w ramach realizacji projektu Leonardo da Vinci "Nowe szanse dla branży elektrotechnicznej".

Pobyt był bardzo udany zarówno pod względem merytorycznym - uczniowie pogłębili wiedzę i umiejętności elektryczne i elektroniczne - jak i kulturowo-językowym. Opinie i wrażenia beneficjentów projektu można znaleźć w artykule "Praktyki dużo im dały" (echo Dnia 17.06.2013), w wywiadzie dla Radia Kielce 14.06.2013 i telewizji szkolnej ZSE.

Zespół Szkół Elektrycznych i współorganizatorzy zapraszają na pierwszą w Kielcach imprezę typu EDUCAMP poświęconą branży kreatywnej.
W piątkowy wieczór na Wzgórzu Zamkowym pojawią się osobistości związane z nowymi technologiami i mediami ale przede wszystkim uwielbiający dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi. Kreatywni kielczanie opowiedzą o swojej pracy, zainteresowaniach, warsztacie i procesie kreatywnym.
Imprezę zakończy finał 3 Konkursu Multimedialnego Kreatywne Portfolio.
Szczegółowe informacje na stronie:
http://kreatywnekielce.pl/

Dodatkowe informacje