• Slider_13_grudnia

Dnia 8 kwietnia b.r. odbył się w naszej szkole finał IV Międzyszkolnego Konkursu Poprawnej Pisowni Języka Angielskiego SPELLING CONTEST 2013. W finale konkursu  wzięło udział 15 uczniów z 3 kieleckich techników. Pisali oni test składający się z dyktanda odczytanego przez wykładowcę  języka angielskiego na Politechnice Świętokrzyskiej panią Agnieszkę Szczepaniak oraz wykonywali  różnorodne ćwiczenia sprawdzające  znajomość pisowni angielskiej.

 

Tym razem wszystkie trzy miejsca na podium zdobyli uczniowie naszej szkoły. Zdobywcą pierwszego miejsca został – Artur Michalczyk z klasy 2C, drugie miejsce przypadło w udziale – Maciejowi Krawczykowi z klasy 2A, a trzecie miejsce zdobył uczeń klasy 3G – Wojciech Lewicki.

Nagrody dla uczestników konkursu ufundowały wydawnictwo Pearson Longman i firma Barlinek.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy: p. A. Ilcewicz-Golda i p. A. Rożniakowska-Gościniewicz

Dodatkowe informacje