Internat rozpoczęcie roku

Adres: Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 20

Numer telefonu: 41 368 05 69

03 września 2023 roku – rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 w Internacie ZSE

Rozpoczęcie roku i zakwaterowanie mieszkańców internatu odbędzie się 03 września według następującego harmonogramu:

godz. 1500   spotkanie wychowawców z rodzicami chłopców klas pierwszych, kwaterowanie

godz. 1600   spotkanie wychowawców z rodzicami dziewcząt klas pierwszych, kwaterowanie

godz. 1700   kwaterowanie pozostałych wychowanków

należy TERAZ POBRAĆ UMOWĘ ponieważ zawiera aktualne stawki

Opłaty w roku szkolnym 2023/2024:

zakwaterowanie:  w pokoju czteroosobowym = 120 zł/m-c

w pokoju dwuosobowym = 180 zł/m-c

wyżywienie całodzienne = 24 zł/dzień (śniadanie 6zł, obiad 12 zł, kolacja 6zł)

Internat stanowi integralną część Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach. Internat jest koedukacyjny:
pawilon A zamieszkują dziewczęta, natomiast pawilon B – chłopcy.

Mieszkańcy są podzieleni na grupy wychowawcze. Opiekę nad grupami sprawują wychowawcy – służą pomocą każdemu od pierwszego do ostatniego dnia pobytu w internacie. Mieszkańcy Internatu muszą przywieźć ze sobą: sztućce, kapcie, optymizm i dobry humor. Każdego wychowanka obowiązuje rozkład dnia codziennego, regulamin Internatu i przepisy bhp.

Internat znajduje się przy Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego 20. Dużym atutem Internatu jest położenie w centrum miasta, które ułatwia dojazd do większości kieleckich szkół oraz galerii handlowo-usługowych.

Internat zapewnia warunki do nauki – można się uczyć w sypialni a także w przygotowanych pokojach tzw. cichej nauki oraz w świetlicy. W czasie przeznaczonym na rozrywkę i relaks można pooglądać program telewizyjny, filmy DVD, skorzystać z komputera i Internetu, pograć w ping-ponga, wyjść na salę gimnastyczną, boisko, basen, wyjść do kina lub teatru. Wychowankowie mają możliwość udziału w różnych sekcjach: artystycznej, stołówkowej, multimedialnej, sportowej. Działa Koło Wolontariatu i Młodzieżowa Rada Internatu.

Internat Zespołu Szkół Elektryczny w Kielcach posiada własną stronę na Facebooku na, której można śledzić bieżące wydarzenia – https://www.facebook.com/zseinternat

Wydarzeniami wpisanymi w tradycję Internatu są:

• Otrzęsiny,
  • Dzień Chłopaka,
  • Andrzejki,
  • Wieczór wigilijny,
  • Bal karnawałowy,
  • Walentynki,
  • Dzień Kobiet,
  • Pierwszy Dzień Wiosny,
  • Pożegnanie maturzystów i osób kończących naukę,
  • Dzień Sportu

OPŁATY ZA INTERNAT 2022/2023

zakwaterowanie: w pokoju czteroosobowym = 120 zł/m-c
w pokoju dwuosobowym = 180 zł/m-c

wyżywienie całodzienne = 24 zł/dzień (śniadanie 6zł, obiad 12 zł, kolacja 6zł)

Opłaty za wyżywienie można uiszczać w kasie Internatu lub wpłacać na konto bankowe:
ING Bank Śląski S.A. nr konta 92 1050 1461 1000 0023 5341 4986.