• DJ-Slider_Internat

Drodzy Wychowankowie, Szanowni Rodzice

1 września rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021 J szczęśliwie w formie stacjonarnej J J Pamiętamy jednak, że nadal jesteśmy w czasie pandemii, więc musimy zachować ostrożność – w trosce o  zdrowie swoje i  tych, z którymi będziemy się spotykać na terenie internatu, szkoły oraz domu rodzinnego.

• Najważniejszą zasadą i prośbą do Rodziców/Opiekunów jest nieprzysyłanie do internatu dzieci z  objawami choroby. W internacie nie może również przebywać młodzież objęta kwarantanną.
  • Bardzo proszę o odbieranie telefonów z internatu. Jeśli dziecko zgłosi nam złe samopoczucie lub  pzauważymy objawy choroby, trzeba będzie je jak najszybciej zabrać do domu.
  • Zaleca się na terenie internatu zasłanianie ust i nosa.
  • Ograniczamy liczbę osób przebywających na terenie placówki, zachęcamy Rodziców do kontaktu telefonicznego.
  • W przypadku konieczności wejścia na teren internatu osób trzecich, obowiązuje zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk i dystans społeczny 1,5m.
  • Wprowadzamy całkowity zakaz odwiedzin.

W najbliższych dniach, będziemy zamieszczali na stronie internetowej szkoły oraz koncie FB dalsze informacje dotyczące organizacji życia społecznego w internacie w nowym roku szkolnym.

Mam nadzieję, że nasi Wychowankowie zdrowi, wypoczęci i stęsknieni wrócą do internatu. Czekamy na Was!