• DJ-Slider_Internat

Młodzież z naszego internatu ciepło przyjęła zagranicznych gości i wspaniale spędzili razem czas podczas grilla połączonego z dyskoteką. 

5 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Informatycznych odbył się Koncert Charytatywny "Kolorowy Dzień dla Darii" 
Magdalena Bogdan, Krystyna Klepacz i Jakub Jagiełła wzięli udział w tym koncercie śpiewając i grając na instrumentach dla chorej koleżanki.

28 marca 2019r. odbył się  IV Międzyinternatowy Konkurs Kulinarny :  "Mazura Czas Zacząć" zorganizowany przez Bursę Szkolną nr 2. Jak co roku, nie mogło zabraknąć na nim naszych przedstawicieli.

III Międzyinternatowy Konkurs Ortograficzny 
14 marca 2019 r. odbył się III Międzyinternatowy Konkurs Ortograficzny. I miejsce zajął Wojciech Wiekiera- mieszkaniec naszego internatu.

Wychowankowie z naszego Internatu wzięli udział w eliminacjach w ramach XXI edycji festiwalu 'Scena dla ciebie". Na deskach Domu Kultury "Zameczek" zaśpiewały: Magdalena Bogdan, Natalia Warzyńska i Katarzyna Staniszewska, z zespołem "BOOGIE Band" zagrał Jakub Kwiecień. Spośród ponad 200 uczestników wybrano najlepszych muzyków. Należeli do nich : Magdalena Bogdan i Jakub Kwiecień. 

8 MARCA męska część internatu specjalnie dla wszystkich kobiet i dziewcząt ,zaprezentowała szeroki wachlarz swoich umiejętności- śpiew, taniec, grę na instrumentach. 

W  internacie hucznie obchodziliśmy tegoroczne Walentynki. Trwały one dwa dni. W środę rozpoczęliśmy dyskoteką, pocztą walentynkową i słodkimi upominkami dla wszystkich mieszkańców. Następnego  dnia odbyły się warsztaty cukiernicze, będące tradycją placówki. 

Dodatkowe informacje