• DJ-Slider_Internat

W dniu 18 października 2018 r. przeprowadzono wybory na Przewodniczącą/Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Internatu. Glosowanie było tajne i odbywało się pod nadzorem Komisji Wyborczej i opiekunów MRI. Wyniki Głosowania:

1. Daniel Wzorek- 74 głosy
  2. Paweł Piotrowski- 37 głosów
  3. Paulina Ziółkowska – 13 głosów
  4. Natalia Warzyńska- 12 głosów

W dniu 25 października wychowankowie z naszego internatu wzięli udział w III Międzyinternackim Konkursie Wiedzy o Kielcach pod hasłem: „100 lat Niepodległości Kielc” organizowanym przez Bursę Nr 2 Nasz wychowanek –Damian Kowalski uplasował się na wysokim miejscu.

„Otrzęsiny”23 października to dzień, na który wszyscy czekali z niecierpliwością. Tego dnia wszystko stało się jasne- dowiedzieliśmy się jakie talenty posiadają uczniowie klas pierwszych. Zaskoczyli i oczarowali wszystkich swoimi umiejętnościami. Stali się pełnoprawnymi mieszkańcami składając przysięgę, że będą godnie reprezentowali placówkę. Jesteśmy z nich dumni i cieszymy się, że są z nami!

W dniu 13 listopada młodzież uczciła 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości inscenizacją pt.” Internat Śpiewa dla Niepodległej”.

Nauczyciel na medal- takie motto towarzyszyło tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej.

12 października młodzież podziękowała pedagogom za ich pracę, składając na ręce pani kierownik bukiet pięknych kwiatów. Wszystkich pedagogów poczęstowano tortem z przesłaniem aby słodycz zrekompensowała trudy codziennej pracy.

Nasza reprezentantka Dominika Struska zajęła I miejsce w Konkursie Wiedzy DROGI POLAKÓW DO WOLNOŚCI dnia 7 listopada organizowanym przez Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

Nasza reprezentantka Dominika Struska zajęła I miejsce w Konkursie Wiedzy dnia 7 listopada organizowanym przez Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1